Çatı Katı Dekorasyonu

Çatı Katı Dekorasyonu (Gösterim Sayısı: 36)
Sektör İnşaat
İlan Tarihi 3 yıl önce
Firma No 936
Telefon 0216 498 89 81
Faks 0216 498 89 81
Web Sitesi http://www.catikatidekorasyonu.com
Adres
İl/İlçe Sultanbeyli / İstanbul
Firma Hakkında
Dubleks bir evde yaşıyor ve halihazırda yatak odanız mevcutsa, çatı katınızı dinlenme/hobi alanı, çalışma alanı olarak kullanabilirsiniz. Her şey sizin seçiminize bağlı. Yapacağınız ufak dekorasyon hileleriyle bu alanları olduğundan daha ferah göstermeniz mümkün.

Geniş mekanlarda mobilya yerleşimi yaparken pek çok alternatifiniz vardır. Ancak söz konusu bir çatı katı ise, alternatifler giderek azalır ve geriye yalnızca iki alternatif kalır. İyi yerleşim ve kötü yerleşim! Seçiminizi iyi yerleşimden yana yapmak istiyorsanız şimdi söyleyeceklerimize mutlaka kulak verin.

Çatı katı dekorasyonunda, işe ilk olarak alçak tavan yüksekliğine sahip alanlardan başlayın. Bu alanlara kanepe, yatak, çalışma masası gibi mobilyalar koymanız size alan kazandıracaktır.

Çatı katlarında renk seçimi de oldukça önemlidir. Doğal bir atmosfer yakalamak istiyorsanız kahverengi tonlarını tercih edebilirsiniz; ancak bizim size tavsiyemiz odanın yoğunluğunun mutlaka açık bir renkten oluşturulması. Koyu renkleri ise sadece belli bölümlerde kullanarak alanlara farklı bir hava katabilirsiniz.